Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie - dzień branżowy online

  • %AM, %20 %347 %2020 %09:%Oct
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie w formie stacjonarnej zostały odwołane, odbędzie się jednak szereg wydarzeń online, w tym dzień branżowy dedykowany bibliotekarzom i księgarzom oraz spotkania autorskie.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - oficjalny partner Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, organizuje w ramach dnia branżowego spotkanie online "Instytucje kultury i biblioteki w zmieniających się mediach społecznościowych".

Webinar zaplanowany na 23 października 2020 r. w godz. 12.30-14.00 poprowadzi Rafał Hetman, bloger, reporter, autor bloga o literaturze faktu CzytamRecenzuje.pl, a także trener prowadzący szkolenia SBP dla bibliotekarzy. Uczestnicy spotkania poznają zarówno najnowsze trendy w mediach społecznościowych i kierunki zmian na różnych platformach (Facebook, Instagram, YouTube, podcasty i newslettery) jak i niektóre narzędzia i strategie działań w social mediach, które warto wykorzystać w czasach malejących zasięgów na fanpage'ach bibliotek i innych instytucji kultury.

Rejestracja na webinar - a także pełen program MTK w Krakowie - na stronie: https://www.ksiazka.krakow.pl/pl/targi-ksiazki-to-my.html

Źródło: SBP
 

 

Read 551 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij