Kalkulator książek Olgi Tokarczuk

  • %AM, %25 %356 %2019 %08:%Nov
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code

Jak długo, w określonym czasie i tempie, zajmie zainteresowanym (prze)czytanie książek Olgi Tokarczuk? Oblicza to i pokazuje aplikacja stworzona przez serwis Omni Calculator.

"Niezależnie od tego, czy już czytałeś niektóre książki Olgi Tokarczuk, czy dopiero zamierzasz zapoznać się z jej twórczością, pewnie szukasz odpowiedzi na pytanie: od czego najlepiej zacząć? Postanowiliśmy wspomóc wszystkich, którzy planują podjąć to czytelnicze wyzwanie. Nasz kalkulator nie tylko proponuje najlepszą kolejność czytania książek noblistki, ale potrafi też ułożyć plan na ferie świąteczne!” - informują twórcy narzędzia.

Aby skorzystać z kalkulatora wystarczy podać kilka podstawowych danych dotyczących własnych nawyków czytelniczych (ilość czasu na lekturę, tempo czytania). Licznik pokazuje np. że w siedem dni osoba, która ma mało czasu i czyta w normalnym tempie przez trzy godziny dziennie, pozna treść trzech książek ("Prawiek i inne czasy" - 284 strony, "Profesor Andrews w Warszawie" - 80 stron, "Opowiadania bizarne" - 254 strony), zaś osoba, która ma dużo czasu, czyta szybko i dziennie wygospodaruje ok. 6 godzin na lekturę, może w niecałe dwa tygodnie przeczytać 16 różnych objętościowo książek.

Adres kalkulatora: https://www.omnicalculator.com/everyday-life/olga-tokarczuk

Źródło: Omni Calculator

Read 644 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij