Print this page

(Nie)konferencja Kierunek-Wizerunek 2019 - zapisy

  • %AM, %16 %345 %2019 %09:%Aug
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Be the first to comment!
Qr Code

W dniach 23-24 września 2019 roku w Gdyni odbędzie się kolejna branżowa (nie)konferencja dla bibliotekarzy z cyklu Kierunek-Wizerunek. Tegoroczna edycja poświęcona będzie zarządzaniu w bibliotekach, stąd też skierowana jest do dyrektorów, osób kierujących filiami i działami bibliotek. Zapisy ruszają 20 sierpnia poprzez stronę www.kierunek-wizerunek.pl.

Inspiracją dla tematyki tegorocznej, piątej już (nie)konferencji Kierunek-Wizerunek organizowanej przez Bibliotekę Gdynia są głębokie zmiany na rynku pracy. Nowe pokolenia rozpoczynające pracę, a także niektórzy z obecnych bibliotekarzy i bibliotekarek nie chcą być zarządzani w sposób hierarchiczny. Oczekują możliwości partycypacji w podejmowaniu decyzji, szansy rozwoju i realizacji swoich projektów. A kierowanie zespołem to odpowiedzialne i niełatwe zadanie. Jak je realizować mając na uwadze dobro instytucji jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników? Jak włączać ich w podejmowanie decyzji i umiejętnie korzystać z pokładów ich kreatywności? Na te i inne pytania nurtujące kadry zarządzające bibliotekami odpowiedzą w tym roku organizatorzy.

Pierwszego dnia odbędzie się grupowy trening opierający się na facylitacji włączającej ("Zarządzanie w nurcie głębokiej demokracji"). Drugi dzień to warsztaty z zakresu zarządzania turkusowego, organizacji czasu pracy oraz kwestii rozdzielania bądź łączenia życia prywatnego ze służbowym.

Szczegóły wydarzenia na stronie: https://www.kierunekwizerunek.pl/

Źródło: Biblioteka Gdynia

 

Read 386 times Last modified on %AM, %22 %305 %2019 %08:%Aug