Bibliotekarz w świecie cyfrowej fotografii i blogów - szkolenie

  • %AM, %11 %041 %2014 %01:%Dec
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Media
  • Be the first to comment!
Qr Code

W 2014 r. w Pracowni szkoleniowej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 58a został przeprowadzony  cykl warsztatów z zakresu fotografii cyfrowej i tworzenia blogów. Warsztaty zostały zorganizowane dla bibliotekarzy z bibliotek publicznych województwa podkarpackiego w ramach projektu: „Bibliotekarz w świecie cyfrowej fotografii i blogów”, dofinansowanego ze środków Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. 

Celem warsztatów był rozwój kompetencji i umiejętności bibliotekarzy w zakresie fotografii, zasad kompozycji, nagrywania i montażu amatorskich filmów oraz prowadzenia blogów. Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania programu do obróbki zdjęć PhotoScape, uzyskali wiedzę dotyczącą tworzenia i publikacji filmów na YouTubie oraz wykorzystania bloga w pracy bibliotekarza.

Więcej informacji: http://www.wimbp.rzeszow.pl/aktualnosci/art,1559,bibliotekarz-w-swiecie-cyfrowej-fotografii-i-blogow-warsztaty-dla-bibliotekarzy-z-bibliotek-publicznych-relacja.html

Media

Read 1159 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij