Rzeszów: Bożena Janda nową dyrektorką WiMBP

  • %AM, %05 %333 %2021 %07:%Jan
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code
Rzeszów: Bożena Janda nową dyrektorką WiMBP Fot. WiMBP w Rzeszowie

Po 45 latach pracy w bibliotekarstwie na emeryturę odeszła Barbara Chmura, dyrektor WiMBP w Rzeszowie. Stanowisko dyrektora Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie objęła Bożena Janda, dotychczas pracująca jako Kierownik Działu Komputeryzacji i Procesów Bibliotecznych WiMBP w Rzeszowie.

4 stycznia 2021 roku w bibliotece odbyła się uroczystość, podczas której Władysław Ortyl - marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Robert Godek - dyrektor Departamentu Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego, podziękowali za sprawowanie funkcji dyrektora Barbarze Chmurze i powitali na tym stanowisku nową dyrektor. Wydarzenie, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, odbyło się w kameralnym gronie.Po przemówieniach, gratulacjach i pożegnaniach odbyły się rozmowy na temat przyszłych planów działalności Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, a Bożena Janda - dyrektor WiMBP w Rzeszowie opowiedziała o zamiarach wobec placówki.

W imieniu Pracowników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie składamy serdeczne gratulacje i życzymy wszystkiego najlepszego na nowym etapie drogi zawodowej Pani Dyrektor Bożenie Jandzie, a Pani Barbarze Chmurze wraz z ogromnymi podziękowaniami, życzymy zdrowia, samych dobrych dni i pomyślności.

Katarzyna Błajdo,
spec. ds. promocji WiMBP w Rzeszowie

Read 150 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij