Rzeszów: "Biblioteka inspiruje" - Rzeszowski Budżet Obywatelski 2021

  • %AM, %28 %321 %2020 %07:%Oct
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code
Rzeszów: "Biblioteka inspiruje" - Rzeszowski Budżet Obywatelski 2021 WiMBP w Rzeszowie

"Biblioteka inspiruje - propozycje działań kulturalnych dla mieszkańców Rzeszowa" to zadanie zgłoszone przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

Założeniem projektu - zadanie nr 75 w kategorii III - jest organizacja różnorodnych wydarzeń kulturalnych w bibliotekach publicznych Rzeszowa i w przestrzeni miasta oraz tworzenie w bibliotekach przyjaznych miejsc do pogłębiania zainteresowań i pasji.

Głosowanie na zadania odbywa się w dniach od 23 października do 2 listopada 2020 r.

Głosować można w jednej z dwóch form:

  1. elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznej karty do głosowania, zamieszczonej na stronie internetowej rbo.erzeszow.pl
  2. papierowej – za pośrednictwem karty do głosowania, możliwej do pobrania z Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rzeszowa, wrzuconej osobiście do urny w punkcie do głosowania (po weryfikacji tożsamości osoby głosującej, przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Miasta Rzeszowa, na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem)

Osoba uprawniona do udziału w głosowaniu (mieszkaniec Rzeszowa, w każdym wieku) może oddać głos tylko na jedno zadanie w każdej z trzech kategorii.

O szczegóły dotyczące głosowania elektronicznego można zapytać w Bibliotece, telefonicznie (17) 86 69 442 lub e-mailowo: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Liczymy na głosy naszych czytelników!

WiMBP w Rzeszowie

Read 104 times Last modified on %AM, %29 %491 %2020 %11:%Oct

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij