Rzeszów: "W labiryncie świata" - nowy cykl paneli dyskusyjnych WSIiZ

  • %PM, %07 %601 %2019 %14:%Jan
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code
Rzeszów: "W labiryncie świata" - nowy cykl paneli dyskusyjnych WSIiZ WSIiZ w Rzeszowie

Czy chrześcijaństwo przeżywa kryzys? Czy religia, która istnieje od dwóch tysięcy lat i która ukształtowała Europę, obecnie znajduje się w odwrocie? A może "problemy współczesnego chrześcijaństwa" to jedynie naturalne dla każdej epoki ścieranie się dwóch zawsze odmiennych porządków - doczesnego i wiecznego? Na te pytania spróbują odpowiedzieć 21 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w Filharmonii Podkarpackiej  goście I edycji spotkań "W labiryncie świata" - ks. abp. Grzegorz Ryś, metropolita łódzki oraz dziennikarz Szymon Hołownia. Rozmowę poprowadzi Wojciech Bonowicz, finalista Nagrody Literackiej Nike 2018.

"W labiryncie świata" to kolejny - po "Wielkich pytaniach w nauce i kulturze" - cykl paneli dyskusyjnych organizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie we współpracy z "Tygodnikiem Powszechnym" oraz rzeszowskim klasztorem Ojców Dominikanów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji na stronie https://problemy-chrzescijanstwa.evenea.pl/ i okazaniu na miejscu biletu wstępu. W dniu wydarzenia zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 16.00 (rezerwacja biletów jest ważna do godz. 16.30). W przypadku braku możliwości udziału w spotkaniu należy dokonać rezygnacji drogą e-mailową: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie: 17 866 14 01, 17 866 12 54 (pozwoli to innym zainteresowanym wziąć udział w wydarzeniu).

Spotkanie zorganizowane zostanie w ramach projektu Fundacji Tygodnika Powszechnego "Wielkie Pytania dla Polski - na nowo" dofinansowanego ze środków Templeton Religion Trust.

Szczegółowe informacje na temat cyklu oraz spotkania: https://wlabiryncieswiata.wsiz.pl/

Źródło: WSIiZ w Rzeszowie

Read 814 times Last modified on %PM, %07 %607 %2019 %14:%Jan

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij