Przemyśl: 5. Nadsańskie Spotkania Poetyckie

• 16-08-2019
Przemyśl: 5. Nadsańskie Spotkania Poetyckie RSTK

Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek oraz Urząd Miejski w Przemyślu zapraszają 16 i 17 sierpnia 2019 roku na 5. Nadsańskie Spotkania Poetyckie.

Program imprezy wypełniony jest nie tylko poetyckimi strofami, lecz także spotkaniami z ciekawymi osobowościami świata poezji i muzyki, wystawami oraz koncertami. Znalazły się w nim m.in. spotkania z poetkami Haliną Kurek, Marią Stefanik i Małgorzatą Żurecką, zakończenie konkursu poetyckiego "O Wstęgę Sanu", koncert piosenki poetyckiej w wykonaniu Kamili Krzeszowiec, koncert klezmerski, spektakl teatralny "Nasz Czechow" Świdnickiej Grupy Teatralnej "Teatr Drogi" oraz wystawa fotografii Mieczysława Arkadiusza Łypa "W krainie pegazów".

Więcej informacji na: https://przemysl.pl/54783/5-nadsanskie-spotkania-poetyckie-gratka-dla-wielbicieli-poezji-i-nie-tylko.html

Źródło: przemysl.pl