Rzeszów: "Książka na wakacjach" - letnie zajęcia dla dzieci i młodzieży w WiMBP

• 31-07-2019
Rzeszów: "Książka na wakacjach" - letnie zajęcia dla dzieci i młodzieży w WiMBP WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne spotkania w bibliotekach pod hasłem "Książka na wakacjach".

W bogatym programie na lipiec i sierpień 2019 roku znalazły się m.in. tematyczne zajęcia literacko-plastyczne (podróżnicze, marynistyczne, kryminalne, w tematyce kosmicznej), zabawy ruchowe i gry planszowe, zabawy w plenerze, konkursy czytelnicze, zajęcia kreatywne (DIY, recykling, origami, kolaże, lalkarstwo), spotkania z ciekawymi ludźmi oraz w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki, pokazy historyczne.

Szczegółowy harmonogram do pobrania poniżej oraz na stronie:

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny.

WiMBP w Rzeszowie