Rzeszów: Spotkanie autorskie z Markiem Bieńczykiem

• 13-06-2019
Rzeszów: Spotkanie autorskie z Markiem Bieńczykiem WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie - w ramach Festiwalu Wyczytanej Książki - z Markiem Bieńczykiem.

Spotkanie odbędzie się 13 czerwca 2019 r. o godz. 18.00 w Wypożyczalni Muzycznej przy ul. Żeromskiego 2.

Marek Bieńczyk – pisarz, eseista, historyk literatury, tłumacz. Laureat Nagrody Literackiej Nike 2012 za zbiór esejów "Książka twarzy". Oprócz pisarstwa pracuje w Instytucie Badań Literackich PAN oraz wykłada w Studium Literacko-Artystycznym na UJ w Krakowie. Specjalizuje się w zakresie literatury polskiego romantyzmu i współczesnej humanistyki francuskiej.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra  Dziedzictwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

WiMBP w Rzeszowie