Rzeszów: Spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem

• 13-06-2019
Rzeszów: Spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem (w ramach Festiwalu Wyczytanej Książki).

Spotkanie odbedzie się 13 czerwca 2019 r. o godz. 17.00 w budynku WiMBP przy ul. Sokoła 13.

Wojciech Chmielarz – autor kryminałów, znany z cyklu książek Jakub Mortka. W 2013 i 2014 został nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru, a w 2015 r. został jej laureatem za powieść "Przejęcie". Pracuje również jako dziennikarz, publikował m.in. dla Pulsu Biznesu, Polityki, Nowej Fantastyki.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra  Dziedzictwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

WiMBP w Rzeszowie