Ropczyce: Akcja "Podaruj bibliotece na urodziny książkę"

• 02-05-2019

W 2019 roku Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ropczycach obchodzić będzie jubileusz 70-lecia swojego powstania. Z tej okazji bibliotekarze zapraszają wszystkich chętnych do udziału w akcji "Podaruj bibliotece na urodziny książkę ze swoją dedykacją".

Projekt ma na celu wzbogacenie księgozbioru biblioteki oraz popularyzację dobrej tradycji darowania książki w formie prezentu.

Książki można przynosić do budynku biblioteki przy ul. Grunwaldzkiej 19 w Ropczycach lub przesłać pocztą z dopiskiem "Urodziny biblioteki".

Źródło: MiPBP w Ropczycach