Rzeszów: Konkurs walentynkowy dla seniorów

• 14-02-2019
Rzeszów: Konkurs walentynkowy dla seniorów WiMBP Rzeszów

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Wypożyczalnia Główna (ul. Dąbrowskiego 33a) zaprasza seniorów do udziału w konkursie walentynkowym "Wielkie miłości w literaturze".

Podczas spotkania biblioteka oferuje intelektualną zabawę mającą na celu przypomnienie słynnych postaci z klasyki literatury polskiej i obcej. Zadanie stojące przed uczestnikami to połączenie w całość trzech części czerwonych serc, na których umieszczono imiona, nazwiska kobiet i mężczyzn, bohaterów literackich oraz tytuły książek.

Do tego słodki poczęstunek i ciekawe nagrody.

Konkurs odbędzie się 14 lutego 2019 r. o godz. 9.00

Źródło: WiMBP Rzeszów