Krosno: Wystawa "Leśne fotografie 2018"

• 06-03-2019
Krosno: Wystawa "Leśne fotografie 2018" KBP Krosno

Krośnieńska Biblioteka Publiczna (ul. Wojska Polskiego 41) zaprasza na pokonkursową wystawę "Leśne fotografie 2018".

Konkurs organizowany jest przez corocznie przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział Rzeszów i redakcją Tygodnika Regionalnego "Nowe Podkarpacie". Adresowany jest do wszystkich miłośników lasu, którzy fotografują przyrodę i chcą się swymi wrażeniami z leśnych wędrówek podzielić z innymi.

Wernisaż wystawy odbył się 13 lutego 2019 o godz. 17.00 w Saloniku Artystycznym KBP. Ekspozycję można oglądać do końca marca.

Źródło: KBP Krosno