Rzeszów: Spotkanie autorskie i minirecital Adrianny Godlewskiej

• 21-01-2019
Rzeszów: Spotkanie autorskie i minirecital Adrianny Godlewskiej WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Wypożyczalnia Główna (ul. Dąbrowskiego 33a) zaprasza 21 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 na spotkanie autorskie Adrianny Godlewskiej połączone z minirecitalem.

Adrianna Godlewska to aktorka, artystka kabaretowa i piosenkarka, autorka wspomnień wydanych pod tytułem "Jestem, po prostu jestem". W swoim repertuarze ma piosenki polskie i francuskie, jej największym przebojem był utwór "Uczcie się dziewczyny chodzić ładnie". Ukończyła PWST im. A. Zelwerowicza w Warszawie, występowała w słynnym Kabarecie Dudek, grała w teatrach warszawskich: Syrena, Dramatycznym, Ludowym, Rozmaitości, Na Targówku. Występowała w  spektaklach Teatru Telewizji i Polskiego Radia, w filmach i serialach. Prowadziła program telewizyjny "Gotowanie na Ekranie". W Polskim Radiu była autorką i prezenterką programów muzycznych poświęconych piosence francuskiej.

Wstęp wolny.  Liczba miejsc ograniczona - prosimy o punktualne przybycie.

WiMBP w Rzeszowie