Mielec: Spektakl teatralny "MIGana opowieść wigilijna"

• 07-12-2018

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu zaprasza 7 grudnia 2018 r. o godz. 17.00 na spektakl teatralny "MIGana opowieść wigilijna" (sala nr 1 Domu Kultury SCK w Mielcu, al. Niepodległości 7 - bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie kina Galaktyka).

Widowisko oparte na motywach "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa jest efektem końcowym warsztatów teatralnych będących częścią projektu "Nie MIGaj się od Biblioteki" realizowanego przez Bibliotekę, a dofinansowanego przez MKiDN. Spektakl wyreżyserowany został przez Magdalenę Betleję, a główne role grają w nim osoby niesłyszące oraz członkowie grupy teatralno-kabaretowej Senior Show i młodzież gimnazjalna.

Źródło: MBP SCK w Mielcu