Jedlicze: Spotkanie autorskie z Andrzejem Paradyszem

• 07-12-2018
Jedlicze: Spotkanie autorskie z Andrzejem Paradyszem Stowarzyszenie Turystyczne CYBA

Stowarzyszenie Turystyczne CYBA zaprasza 7 grudnia 2018 r. o godz. 18.00 do sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu na spotkanie autorskie z Andrzejem Paradyszem.

Spotkaniu towarzyszyć będzie prezentacja książki "Anioły i demony na Bukowinie - rowerem na pograniczu kultur" - dziennika z podróży będącego jednocześnie intrygującą i wielowątkową opowieścią o Bukowinie, historycznej krainie położonej na pograniczu Rumunii i Ukrainy.

Źródło: FB