Przemyśl: Spotkanie autorskie z Agnieszką Martinką

• 21-11-2018
Przemyśl: Spotkanie autorskie z Agnieszką Martinką PBW w Przemyślu

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu zaprasza na spotkanie autorskie z Agnieszką Martinką oraz promocję jej książki "Połowinka. Rowerem na Ural, do miejsca zesłania Ojca. Wspomnienia Ojca, wspomnienia córki", które odbędzie się 21 listopada 2018 r. o godzinie 11.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Biskupa Jana Śnigurskiego 10-12.

Prezentowana książka przedstawia rowerową wyprawę autorki śladami zesłania ojca na Syberię w latach 40. XX wieku. To opis podróży po kraju i podróży w historii, w której uczestniczył Zdzisław Martinka – ojciec autorki.

Źródło: PBW w Przemyślu