Stalowa Wola: Kiermasze Taniej Książki

• 22-10-2018
Stalowa Wola: Kiermasze Taniej Książki MBP w Stalowej Woli

Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza miłośników literatury na dwa Kiermasze Taniej Książki.

Pierwszy rozpocznie się 8 października 2018 r. w Bibliotece Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 i potrwa do 12 października (w godz. od 11.00 do 18.00).

9 października 2018 r. ruszy drugi kiermasz - w Filii nr 2 przy ul. M. Siedlanowskiego 3 (w godzinach otwarcia biblioteki). Na książkowe sprawunki w Filii nr 2 będzie czas przez 3 tygodnie - do 27 października.

Na obydwu kiermaszach będzie można upolować ciekawe pozycje: od lektur szkolnych, bajek, kryminałów po arcydzieła światowej literatury czy atrakcyjne albumy. Można również przynieść książki już przeczytane, zalegające na półkach, które trafią na następny kiermasz i do kolejnych czytelników.

Źródło: MBP w Stalowej Woli