Lubaczów: III Lubaczowska Jesień Poetycka

• 26-10-2018
Lubaczów: III Lubaczowska Jesień Poetycka "Dziennik Literacki"

Poeci i redakcja Dziennika Literackiego E - Literaci, dyrektor Muzeum Kresów w Lubaczowie oraz Wiceburmistrz Miasta Lubaczowa zapraszają 26 października 2018 r. o godz. 17.00 do Muzeum Kresów (ul. Jana III Sobieskiego 4) na promocję antologii "Światłocienie Niepodległego Lubaczowa".

Spotkanie poprowadzą Barbara Mazurkiewicz oraz Stanisław Piotr Makara. Wydarzenie uświetni śpiewem lubaczowska młodzież pod batutą Andrzeja Kindrata, zaprezentowane zostaną także wiersze z antologii w interpretacji samych autorów.

Źródło: FB