Rzeszów: Spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską

• 15-10-2018
Rzeszów: Spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Wypożyczalnia Główna (ul. Dąbrowskiego 33A) zaprasza 15 października 2018 r. o godz. 17.00 na spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "W związku z literaturą. Inspiracje" dofinansowanego z programu "Promocja czytelnictwa 2018" Ministra  Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków pochodzących z Funduszu  Promocji Kultury.

ELŻBIETA CHEREZIŃSKA - pisarka, teatrolog, autorka fabularyzowanych książek historycznych, w tym powieści o historii Polski w czasach rozbicia dzielnicowego i rządach Piastów. Do tej pory wydała m.in. popularne cykle "Odrodzone królestwo", "Harda" czy "Północna droga".

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl, Prezydent Miasta Rzeszowa Pan Tadeusz Ferenc

Patroni medialni: TVP3 Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny, nowiny24.pl

WiMBP w Rzeszowie