Rzeszów: "Wakacyjne spotkania z książką" - głośne czytanie z Natalią Zduń

• 19-07-2018
Rzeszów: "Wakacyjne spotkania z książką" - głośne czytanie z Natalią Zduń WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Filia nr 9 zaprasza dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na "Wakacyjne spotkania z książką" w plenerze.

W programie wydarzenia, które odbędzie się 19 lipca 2018 r. o godz. 11.00 na placu zabaw na Bulwarach głośne czytanie bajek przez Natalię Zduń -  aktorkę Teatru Maska w Rzeszowie.

Spotkanie zorganizowano w ramach zadania "Książka w roli głównej" dofinansowanego ze środków MKiDN.

WiMBP w Rzeszowie