Nisko: Konkurs fotograficzny "Zabierz książkę na wakacje"

  • 16-08-2018
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Nisko: Konkurs fotograficzny "Zabierz książkę na wakacje" MBP w Nisku

Miejska Biblioteka Publiczna w Nisku zaprasza swoich czytelników do udziału w konkursie fotograficznym "Zabierz książkę na wakacje".

Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa poprzez wykonanie zdjęcia z książką lub zdjęcia samej książki zabranej na wakacyjne wojaże, rozwijanie wyobraźni i kreatywności oraz propagowanie sztuki fotograficznej. Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników, bez ograniczeń wiekowych. Książka uwieczniona na fotografii musi być wypożyczona w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nisku lub jej filiach oraz opatrzona specjalnym znaczkiem (znaczek musi być widoczny na zdjęciu). Zdjęcia (wraz z formularzem zgłoszeniowym) należy przesyłać pocztą internetową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31 sierpnia 2018 r.

Szczegółowy regulamin oraz wzory formularzy dostępne na: http://www.mbp.nisko.pl/konkursy/zabierz-ksiazke-na-wakacje-%e2%80%92-konkurs-fotograficzny/

Źródło: MBP w Nisku

Czytany 445 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij