Dębica: "W bibliotece same hece" - warsztaty dla dzieci

• 25-07-2018
Dębica: "W bibliotece same hece" - warsztaty dla dzieci MiPBP w Dębicy

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy - Bibliolandia zaprasza dzieci na wakacyjne warsztaty ph. "W bibliotece same hece". Zajęcia odbywać się będą w dniach 23-27 lipca 2018 roku od godz. 10.00 do 13.00 w siedzibie MiPBP przy ul. Akademickiej 10. Zapisy w Bibliolandii lub pod nr tel. 14 683 35 04 wew. 17.

Plan zajęć:
23 lipca - "Ale plama! czyli ciężkie życie dżentelmena" - zajęcia czytelnicze, gry i zabawy umysłowe
24 lipca - "Zabawy z Reksiem - świętujemy urodziny bohatera" - zajęcia literacko-plastyczne
25 lipca - "Fajne rzeczy z niefajnych śmieci" - zabawy papierem i nie tylko
26 lipca - "Kto ty jesteś? Polak mały! czyli poradnik małego patrioty" - gry i zabawy
27 lipca - "Projekt KOMIKS!" - historia i fenomen komiksu, warsztaty

Źródło: MiPBP w Dębicy