Rzeszów: "Zareklamuj książkę!" - konkurs artystyczny dla dzieci i młodzieży

• 15-09-2018
Rzeszów: "Zareklamuj książkę!" - konkurs artystyczny dla dzieci i młodzieży WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-14 lat do udziału w konkursie artystycznym "Zareklamuj książkę!" organizowanym w ramach projektu "W związku z literaturą. Inspiracje" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Promocja czytelnictwa".

Zadaniem  uczestników konkursu jest  wykonanie wybraną przez siebie techniką plastyczną i w dowolnej formie (plakat, zakładka, folder, ulotka itp.) ilustracji reklamującej ulubioną książkę. Prace można składać do 26 października 2018 r. we wszystkich placówkach Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie w godzinach ich otwarcia.

Regulamin oraz inne dokumenty konkursowe dostępne poniżej oraz na stronie:

WiMBP w Rzeszowie