Krosno: Lato jak z bajki, czyli wakacje z Krośnieńską Biblioteką Publiczną

  • 19-08-2018
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

Na tropie przygód, w detektywistycznym biurze, na trzech kontynentach, a może na scenie? Wszystkie dzieci, które szukają pomysłu na to, w jaki sposób spędzić wakacje, Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na pełne atrakcji zajęcia przygotowane przez Oddział dla Dzieci i Filie miejskie.

"Wakacje za kulisami!" to hasło tegorocznych zajęć literacko-plastycznych odbywających się w Oddziale dla Dzieci. Uczestnicy przygotują przedstawienie teatralne, w którym wystąpią i do którego sami wykonają scenografię. Premiera 29 sierpnia o godz. 16:00.

Filie miejskie zaplanowały cykle zajęć w oparciu o bajki z serii "Poczytaj mi, mamo", "Detektyw Pozytywka", "Nela mała reporterka", "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai", "Kicia Kocia", "Kubuś Puchatek", "Muminki", "Krecik" oraz książki podróżnicze i przewodniki krajoznawcze. Wyświetlane będą m.in. prezentacje multimedialne oraz filmy animowane.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie KBP: http://www.kbp.krosno.pl/index.php/wydarzenia/rok-2018/3376-lato-jak-z-bajki-czyli-wakacje-z-krosnienska-biblioteka-publiczna

Źródło: KBP
 

 

Czytany 318 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij