Rzeszów: Wakacyjne spotkania w bibliotekach

• 27-08-2018
Rzeszów: Wakacyjne spotkania w bibliotekach WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na wakacyjne spotkania w bibliotekach pod hasłem "Książka na wakacjach", które odbywać się będą od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r.

W programie m.in. konkursy literackie i plastyczne, quizy, turnieje, łamigłówki, gry stolikowe i towarzyskie, zabawy z książką, zgaduj-zgadule, układanie puzzli, głośne czytanie bajek. Wstęp na zajęcia wolny, organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w harmonogramie z przyczyn niezależnych od WiMBP w Rzeszowie.

Szczegółowy plan zajęć, a także regulamin akcji - do pobrania poniżej.

WiMBP w Rzeszowie