Tyczyn: Wystawa "600-letni Tyczyn w fotografii Zdzisława Baniaka"

• 17-07-2018
Tyczyn: Wystawa "600-letni Tyczyn w fotografii Zdzisława Baniaka" MiGBP w Tyczynie

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Tyczynie (ul. Mickiewicza 1) zaprasza - nie tylko mieszkańców Tyczyna - do obejrzenia archiwalnych zdjęć miasta, które w latach 60. XX w. wykonał pasjonat fotografii, tyczynianin Zdzisław Baniak.

Wystawa "600-letni Tyczyn w fotografii Zdzisława Baniaka" czynna jest do 27 lipca 2018 r. w godzinach pracy Biblioteki. Prezentowane na niej zdjęcia dają niepowtarzalną okazję do odbycia sentymentalnej podróży w czasie i zobaczenia, jak wyglądał 50 lat temu m.in. tyczyński Rynek wraz z przyległymi uliczkami oraz przedmieścia.

Źródło: MiGBP w Tyczynie