Rzeszów: Fotograficzny wehikuł czasu - zdjęcia w stylu retro

• 19-05-2018
Rzeszów: Fotograficzny wehikuł czasu - zdjęcia w stylu retro Fot. Fundacja Rzeszowska

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie (ul. Sokoła 13) zaprasza w czasie Nocy Biblioteki - 19 maja 2018 r. od godz. 19.00 - do fotograficznego wehikułu czasu, za pomocą którego będzie można przenieść się do przedwojennego Rzeszowa.

Ulice miasta z początku XX wieku - przywołane dzięki fotografiom Edwarda Janusza - będą stanowiły tło pamiątkowych zdjęć, a przygotowane rekwizyty przemienią każdy strój w retro stylizację. Dobra zabawa gwarantowana (niezależnie od wieku!), a wydrukowane zdjęcie będzie można otrzymać na pamiątkę. Zapraszamy!

WiMBP w Rzeszowie