Rzeszów: Recital przedwojennych szlagierów w wykonaniu grupy RETRO-spekcja

• 19-05-2018
Rzeszów: Recital przedwojennych szlagierów w wykonaniu grupy RETRO-spekcja WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie (ul. Sokoła 13) zaprasza 19 maja 2018 r. o godz. 21.00 na recital "Przedwojenne szlagiery" w wykonaniu Grupy RETRO-spekcja.

Utwory dawnego kina i estrady ze spektaklu "Pamiętasz, była miłość" wykonają Dagny Cipora, Joanna Jucha i Adrian Gawlik. Akompaniament i aranżacje - Oleg Sznicar. Opieka artystyczna - Beata Fudalej. Na występ złożą się utwory z tekstami Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Andrzeja Własta, Jerzego Jurandota i Konrada Toma (m.in. "Nikt tylko ty", "Rebeka", "Dom żona dom", "Ach Ludwiko!", "Babka sufrażystka", "Pokoik na Hożej", "Chcesz to mnie bierz!", "To taka głupia to ja już nie jestem", "Nie ma mowy" i inne).

Wstęp bezpłatny, czas trwania recitalu ok. 60 min.

Wydarzenie jest częścią obchodów 10. Nocy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, zostało dofinansowane z budżetu Miasta Rzeszowa w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok.

WiMBP w Rzeszowie