Rzeszów: Konkurs plastyczny "Narysuj mi wiersz"

• 26-05-2018
Rzeszów: Konkurs plastyczny "Narysuj mi wiersz" WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Narysuj mi wiersz" - ilustracja do wybranego wiersza Michała Rusinka.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Prace - wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową - można składać we wszystkich bibliotekach publicznych na terenie miasta Rzeszowa do dnia 26 maja 2018 r. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 5 czerwca 2018 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (ul. Słowackiego 11).

WiMBP w Rzeszowie