• 27-03-2018
Rzeszów: Wystawa "Pomnik Pułkownika Leopolda Lisa-Kuli - bohatera Niepodległości" WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Filia nr 7 zaprasza na wystawę "Pomnik Pułkownika Leopolda Lisa-Kuli - bohatera Niepodległości" zorganizowaną we współpracy z Muzeum Okręgowym w Rzeszowie i Młodzieżowym Domem Kultury w Rzeszowie.

Wernisaż wystawy odbędzie się 27 marca 2018 r. o godz. 9.00, ekspozycję można zwiedzać  do 10 kwietnia 2018 r. w holu budynku Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51.

WiMBP w Rzeszowie