• 16-02-2018
Zagórz: Sesja popularno - naukowa "Konfederacja Barska - niepodległościowy zryw Polaków" MGBP w Zagórzu

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz, Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zapraszają na sesję popularno - naukową "Konfederacja Barska - niepodległościowy zryw Polaków", która odbędzie się 16 lutego 2018 r. o godz. 11.00 w MGOKiS w Zagórzu.

W programie przewidziano wystąpienia ks. prof. zw. dra hab. Stanisława Nabywańca ("Ocalić niepodległość - Konfederacja Barska 1768-1772") oraz dr Joanny Kułakowskiej - Lis ("Nigdy z królami nie będziem w aliansach - poezja Konfederacji Barskiej").

MGBP w Zagórzu