Rzeszów: 'Terroryzm i piękno. Między historią a literaturą" - wykład prof. Stefana Chwina

  • 19-02-2018
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Rzeszów: 'Terroryzm i piękno. Między historią a literaturą" - wykład prof. Stefana Chwina WSIiZ w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na wykład pt. "Terroryzm i piękno. Między historią a literaturą", który wygłosi prof. Stefan Chwin - niestrudzony popularyzator nauki, jeden z największych znawców literatury, wybitny krytyk literacki, eseista, pisarz, którego książki przetłumaczono na 20 języków, człowiek o szerokich horyzontach, niezwykła osobowość.

Wykład odbędzie się 19 lutego 2018 r. o godz. 17:00 w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Spotkanie poprowadzi Wojciech Bonowicz - redaktor i felietonista "Tygodnika Powszechnego". Udział jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji na stronie https://terroryzmipiekno.evenea.pl/ i okazania na miejscu wydrukowanego biletu wstępu.

Wydarzenie jest organizowane w ramach II edycji cyklu wykładów popularnonaukowych "Wielkie pytania w nauce i kulturze" realizowanego pod patronatem "Tygodnika Powszechnego".

Źródło: https://terroryzmipiekno.evenea.pl/ ; https://www.wsiz.rzeszow.pl/pl/nauka-i-badania/badania-naukowe/konferencje-naukowe/wielkie-pytania-w-nauce-i-kulturze/wyklad-ii/Strony/wyklad-ii.aspx

 

Czytany 338 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij