Przemyśl: Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

• 21-02-2018
Przemyśl: Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą PBW w Przemyślu

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu oraz Prezydent Miasta Przemyśla zapraszają na spotkanie z Krzysztofem Piersą - autorem (i zarazem bohaterem) książki "Komputerowy ćpun" traktującej o uzależnieniu od gier komputerowych.

Spotkanie odbędzie się 21 lutego 2018 r. o godz. 8.30 i 11.00 w sali audiowizualnej Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej (pl. Berka Joselewicza 1).

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane wydarzeniem proszone są o telefoniczne zgłoszenie swojej obecności (tel. 16 678 49 42, wew. 23 - Agnieszka Biedroń, Elżbieta Krupa).

Źródło: PBW w Przemyślu