X Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu

• 22-01-2018

W dniach 22-28 stycznia 2018 r. w 63 miastach i miejscowościach województwa podkarpackiego odbędą się X Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu.

Uroczystości koordynowane są przez Zakład Historii i Kultury Żydów Instytutu Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego,  a w ich organizację zaangażowały się m.in. lokalne samorządy, instytucje kultury, placówki edukacyjne oraz stowarzyszenia i organizacje pozarządowe.

Harmonogram prezentujący wszystkie wydarzenia i inicjatywy składające się na program tegorocznych obchodów dostępny jest w załączniku poniżej.