Strzyżów: I ogólnopolski konkurs poetycki pt. "Pejzaże strzyżowskie"

• 22 listopad 2017
Strzyżów: I ogólnopolski konkurs poetycki pt. "Pejzaże strzyżowskie" GB w Strzyżowie

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kultury Ziemi Strzyżowskiej i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Strzyżowa zapraszają do wzięcia udziału w I ogólnopolskim konkursie poetyckim pt. „Pejzaże strzyżowskie”.

Konkurs skierowany jest do młodzieży i dorosłych animatorów tworzenia wierszy i będzie rozstrzygany w dwóch kategoriach: młodzież do lat 18 i dorośli.

Każdy uczestnik może nadesłać na konkurs maksymalnie 3 utwory, w tym co najmniej jeden poświęcony tematyce religijnej.

Termin nadsyłania prac: 22 listopada 2017 r.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin na stronie Fundacji.

Źródło: GB w Strzyżowie