Mielec: Spotkanie autorskie z Magdalena Witkiewicz

  • 23-10-2017
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Mielec: Spotkanie autorskie z Magdalena Witkiewicz http://www.biblioteki.mielec.pl

23 października 2017 r. o godz. 17.00 w Czytelni mieleckiej Biblioteki Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie z Magdalena Witkiewicz. Podczas spotkania autorka będzie opowiadała o tym, że Czereśnie zawsze muszą być dwie i innych swoich książkach.

Magdalena Witkiewicz to niezwykle popularna autorka książek, laureatką wielu nagród literackich. Jej książki klasyfikowane jako literatura kobieca (choć pisze także książki dla dzieci), są bardzo poczytne i znikają natychmiast z półek bibliotecznych. Stąd spotkanie autorskie jest świetną okazją poznania autorki, jej pisarstwa, które z niezwykłą lekkością, poczuciem humoru, ale i silnymi emocjami trafia do czytelników…

W dorobku artystycznym Magdaleny Witkiewicz znajdują się takie książki jak: Milaczek; Panny roztropne; Opowieść niewiernej;  Lilka i spółka; Ballada o ciotce Matyldzie; Szkoła żon;  Zamek z piasku;  Pensjonat marzeń; Szczęście pachnące wanilią;  Pierwsza na liście; Moralność pani Piontek; Cześć co słychać?; Pracowania dobrych myśli; Czereśnie zawsze muszą być dwie, oraz najnowszej Ósmy cud świata.

Zapraszamy serdecznie!!

Źródło: http://www.biblioteki.mielec.pl

 

Czytany 173 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij