Krosno: Spotkanie z prozaikiem, scenarzystą, autorem książek dla dzieci Łukaszem Dębskim

• 19-10-2017

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z prozaikiem, scenarzystą, autorem książek dla dzieci Łukaszem Dębskim.

Łukasz Dębski, ur. 1975 r., prozaik, scenarzysta, autor książek dla dzieci. Debiutował w 2001 r. zbiorem wierszy „Wiórki, wiewiórki i inne bajki wierszem”, jest zwycięzcą konkursu literackiego ogłoszonego przez „Politykę” pt. „Pisz do Pilcha”. Mieszka i pracuje w Krakowie, gdzie w swojej kawiarni organizuje liczne spotkania i imprezy literackie, także dla młodych czytelników. W 2007 r. Cafe Szafe otrzymała nagrodę IBBY za upowszechnianie czytelnictwa poprzez różnorodne formy promocji książek dla najmłodszych.

Spotkanie odbędzie się 19 października 2017 r. o godz. 9.00 w Oddziale dla Dzieci, ul. Wojska Polskiego 41.

Spotkanie w ramach projektu „Biblioteka – miejsce czytania, miejsce działania”.

Źródło: http://www.kbp.krosno.pl