• 20 październik 2017
Lubenia: Finał V Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Stanisławy Kopiec „O LUBEŃSKI DZWON” GBP w Lubeni

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego, Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, Gmina Lubenia, Gminna Biblioteka Publiczna w Lubeni i Gminny Ośrodek Kultury w Lubeni serdecznie zapraszają na uroczysty finał V Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Stanisławy Kopiec „O LUBEŃSKI DZWON”.

20 października 2017 r. (piątek).

W programie:
10:00 - Sympozjum poświęcone twórczości Stanisławy Kopiec  zaprasza Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego – aula im. Stanisława Pigonia, Al. mjr. W. Kopisto 2B

13:00 - Gala finałowa V Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Stanislawy Kopiec „O lubeński dzwon” oraz promocja tomu wierszy zebranych poetki „pt. „Puste miejsca dla anioła…” - Gminna Biblioteka Publiczna - sala GOK w Lubeni.

GBP w Lubeni

Threesome