Rzeszów: Ogłoszenie o naborze na warsztaty pisarskie

• 25 maj 2017

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie w ramach Festiwalu Wyczytanej Książki ogłasza nabór na warsztaty pisarskie Moja literacka opinia. Prowadzącym będzie dr Jan Wolski, redaktor kwartalnika „Fraza”, krytyk literacki, edytor, tłumacz, nauczyciel akademicki. Warsztaty odbędą się 2 czerwca br. (piątek) od 9.00 do 15.00 w sali szkoleniowej Pracowni Digitalizacji WiMBP w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 58a.

Osoby chętne prosimy o przesłanie zgłoszenia imiennego wraz z danymi kontaktowymi (nr tel. lub adres e-mail).

Zakończenie naboru 25 maja 2017 r.

Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione e-mailowo lub telefonicznie.

O udziale decyduje kolejność zgłoszenia.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Uczestnicy zajęć poznają reguły i zasady dotyczące pisania recenzji. Zdobytą wiedzę teoretyczną utrwalą w praktyce, recenzując wybrane przez siebie książki. Powstałe teksty zostaną poddane analizie i ocenie przez prowadzącego warsztaty. Najlepsze, zostaną umieszczone na stronie internetowej Biblioteki.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub zgłoszenie telefoniczne pod nr 17 86 69 416 (w godz. 7.30 – 15.30)

(osoba do kontaktu: Renata Dziepak)