Leżajsk: VIII Kresowe Spotkanie z Historią w Bibliotece Publicznej w Leżajsku - zaproszenie

• 11-12-2014

Po raz ostatni w 2014 roku Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta wraz z Klubem Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Leżajsku zapraszają wszystkich sympatyków na VIII Kresowe Spotkanie z Historią w gościnnych murach Biblioteki Publicznej w Leżajsku.

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2014 r. (czwartek), godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej Biblioteki Publicznej w Leżajsku ul. Jarosławska 1.

Program spotkania:

1. Podsumowanie cyklu Kresowych Spotkań z Historią
    2. Wspomnienia z Kresów członków Klubu TMLiKP-W w Leżajsku
    3. Prezentacja wydarzeń, ciekawych miejsc i osób związanych z Kresami
    4. Tematy wolne podjęte przez uczestników spotkania

Źródło: http://www.biblioteka.kultura.lezajsk.pl/index.php/9-news/179-viii-kresowe-spotkanie-z-historia