Dolina Biebrzy. Ostatnie dzikie mokradła Europy. Prelekcja Stanisława Bielaka w MBP w Jarosławiu.

• 01-12-2014

Miejska Biblioteka Publiczna w Jarosławiu zaprasza czytelników na spotkanie z drem Sebastianem Bielakiem z Krakowa. Tematem spotkania będzie: "Dolina Biebrzy. Ostatnie dzikie mokradła Europy". Prelekcja obejmuje m.in. tematykę przyrody Biebrzańskiego Parku Narodowego, krajobrazu doliny Biebrzy w czasie wiosennych wezbrań i wędrówek dzikiego ptactwa, sposobów zwiedzania Parku, tradycyjnej kuchni Podlasia, stylu życia i kultury rdzennej ludności, lokalnej architektury oraz atrakcji turystycznej regionu.

Spotkanie odbędzie się 01.12.2014 (poniedziałek) o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. ks. J. Makary 1 (k. Ojców Reformatów).

Źródło: http://www.mbp.jaroslaw.pl/