Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza miłośników literatury na SPOTKANIE Z POETĄ WIESŁAWEM KULIKOWSKIM.

• 29-10-2014

Spotkanie odbędzie się 29 października 2014 r. o godzinie 17.00, w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Sokoła 13.

Wstęp wolny!

Wiesław Kulikowski mieszka w Mielcu, należy do krakowskiego oddziału  Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Wydał kilkanaście zbiorów poezji, m.in.: Imiona na drogach (1998), Schody do winnicy (1999), Zakwita już powrót (2002), Głębiej niż letnie popołudnie (2005), Poranek odnajdzie zaginioną (2008), Milcząca  na złotej kładce (2010).