Dydnia: Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja wymarzona złota rybka"

• 30-04-2019

Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej nad Sanem oraz Szkoła Podstawowa w Dydni zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja wymarzona złota rybka" objętym honorowym patronatem Wójta Gminy Dydnia, Alicji Pocałuń.

Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci tematyką środowiska wodnego, ryb, ich anatomią, wędkarstwem, ekosystemem Sanu na bazie powstałego w Krzemiennej Muzeum Złotej Rybki, rozwijanie umiejętności plastycznych, kreatywności i wrażliwości estetycznej oraz prezentacja twórczości dziecięcej. Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych w wieku od 3 do 15 lat. Termin nadsyłania prac to 30 kwietnia 2019 r.

Każdy uczestnik konkursu może wykonać tylko jedną pracę w dowolnej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych oraz komputerowych i przestrzennych) w formacie A4 - szczegóły i wymogi formalne w Regulaminie konkursu. Szkoła lub inna placówka opiekuńczo-wychowawcza/kulturalna może przysłać nieograniczoną liczbę prac.

Nagrody:

• każdy uczestnik konkursu za wykonaną pracę otrzyma Dyplom oraz bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej nad Sanem

Ponadto w trzech kategoriach wiekowych zostanie przyznana Nagroda Główna, tj:

• bezpłatny wstęp całej grupy/klasy Laureata konkursu do Muzeum Złotej Rybki oraz jednodniowy pobyt (z możliwością noclegu) oraz wyżywieniem w ośrodku wypoczynkowym "U Schabińskiej Krzemienna nad Sanem".

Regulamin konkursu do pobrania poniżej oraz na stronie:

Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 797 334 660.

Źródło: inf. prasowa ; U Schabińskiej