Nisko: Spotkanie z Agnieszką Martinką - autorką książki "Połowinka"

• 30-01-2019
Nisko: Spotkanie z Agnieszką Martinką - autorką książki "Połowinka" Niżańśkie Centrum Kultury "Sokół"

Niżańskie Centrum Kultury "Sokół" zaprasza na spotkanie z Agnieszką Martinką – autorką książki "Połowinka. Rowerem na Ural, do miejsca zesłania Ojca. Wspomnienia Ojca, wspomnienia córki".

Autorka urodziła się w 1961 r. w Tomaszowie Lubelskim. Z wykształcenia jest geologiem, z zamiłowania podróżniczką i fotografką. Podróżowała m.in. po Afryce. Ostatnia jej książka dotyczy rowerowej wędrówki na Ural, śladami ojca-zesłańca.
Spotkanie odbędzie się 30 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w Niżańskim Centrum Historii i Tradycji (ul. Tadeusza Kościuszki 1).

Źródło: FB