Rzeszów: Spotkanie autorskie z Arturem Domosławskim

• 11-10-2018
Rzeszów: Spotkanie autorskie z Arturem Domosławskim WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Arturem Domosławskim. Spotkanie będące częścią cyklu "Nie-zwykłe spotkania" organizowanego w ramach projektu "Książka w roli głównej" dofinansowanego z programu "Partnerstwo dla książki" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego odbędzie się 11 października 2018 r. o godz. 17.00 w budynku głównym WiMBP przy ul. Sokoła 13.

ARTUR DOMOSŁAWSKI – teatrolog, dziennikarz, pisarz, jeden z najwybitniejszych współczesnych polskich reporterów. Autor cenionych książek m.in. "Gorączka latynoamerykańska", "Ameryka zbuntowana", "Chrystus bez karabinu" oraz książki "Kapuściński non-fiction" przełożonej na francuski, włoski, angielski i hiszpański. W 2010 r. został laureatem nagrody Grand Press, a w 2017 r. nominowano go do Nagrody Literackiej Nike za książkę "Wykluczeni".

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl, Prezydent Miasta Rzeszowa Pan Tadeusz Ferenc

Patroni medialni: TVP3 Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny, nowiny24.pl

WiMBP w Rzeszowie