Przemyśl: Wieczór autorski Moniki Maciewicz

• 09-08-2018
Przemyśl: Wieczór autorski Moniki Maciewicz M. Maciewicz / Kawiarnia Libera

Kawiarnia Libera w Przemyślu (Rynek 26) zaprasza 9 sierpnia 2018 r. na wieczór autorski z Moniką Maciewicz promujący powieść "Wiedma". Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00, poprowadzą je Rafał Paśko i Monika Lewicka.

Monika Maciewicz - pedagog, logopeda, liderka Teatroteki Szkolnej i twórczyni scenariuszy dla teatrów amatorskich, autorka "Bajek pełnych marzeń", opowiadania "Uciekaj, nim przyjdzie noc" w antologii "Na końcu świata napisane" oraz powieści fantasy "Wiedma", której akcja osadzona jest na ziemiach słowiańskich w czasach przedchrześcijańskich i opowiada o młodej dziewczynie zgłębiającej wiedzę o ziołach i urokach od wiele lat starszej mistrzyni.

Źródło: FB