• 26-07-2018
Rzeszów: "Wakacyjne spotkania z książką" - głośne czytanie z Henrykiem Hryniewickim WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na "Wakacyjne spotkania z książką" w plenerze. W programie głośne czytanie bajek przez Henryka Hryniewickiego -  aktora Teatru Maska w Rzeszowie oraz założyciela i twórcy Teatru NEMNO.

26 lipca 2018 r. - godz. 10.30
Filia nr 4 - Park Sybiraków - ul. Broniewskiego

31 lipca 2018 r. - godz. 11.00
Filia nr 10 - Plac zabaw - ul. Podchorążych 1

1 sierpnia 2018 r. - godz. 10.00
Filia nr 3 - Plac zabaw - ul. Krzyżanowskiego 6

Spotkania zorganizowano w ramach zadania "Książka w roli głównej" dofinansowanego ze środków MKiDN.

WiMBP w Rzeszowie