Lubaczów: Poezja i zdjęcia Barbary Mazurkiewicz

• 26-04-2018
Lubaczów: Poezja i zdjęcia Barbary Mazurkiewicz MBP w Lubaczowie

Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Broniewskiego w Lubaczowie zaprasza na promocję tomiku poezji oraz wystawę zdjęć autorstwa Barbary Mazurkiewicz, która odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. o godzinie 17:00 w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kościuszki 18).

Barbara Mazurkiewicz – redaktor naczelny dziennika E-Literaci.pl, koordynator kultury, wydawca, poetka, felietonistka i fotografik. Laureatka nagrody zarządu Oddziału ZLP w Rzeszowie i serwisu literackiego E-Literaci.pl. Wydaje tomiki poetyckie i sztukę teatralno-filmową. Jej wiersze można znaleźć w serwisach internetowych, tygodnikach prasowych oraz w międzynarodowych publikacjach antologii. Organizuje warsztaty literackie, spotkania autorskie, wystawy i wernisaże, również swoich prac. W latach 2011-2014 piastowała stanowisko członka Komisji Rewizyjnej Zarządu Głównego ZLP w Warszawie oraz członka Sądu Koleżeńskiego ZLP w Rzeszowie. Członek Stowarzyszenia Autorów Polskich w Warszawie i Stowarzyszenia Literackiego "Witryna" w Stalowej Woli. Laureatka wielu konkursów poetyckich. Ostatnio jej wiersze ukazują się w międzynarodowym czasopiśmie literackim "New Mirage Journal".

Źródło: MBP w Lubaczowie